ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

ДРАГИ УЧЕНИЦИ ОСМОГ РАЗРЕДА, ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ,

Обавештавамо Вас да ће се у просторијама школе одржати ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ (уз примену свих препоручених епидемиолошких мера), по следећем распореду:

• Петак, 9.04.2021. године, са почетком у 13:00 сати, радиће се тест из МАТЕМАТИКЕ (ученици са собом носе потребан прибор за рад и цртање: троугао, лењир, шестар, графитну оловку, гумицу, плаву хемијску оловку).
  • Субота, 10.04.2021. године, са почетком у 9:00 сати, радиће се тест из СРПСКОГ ЈЕЗИКА. Истог дана, са почетком у  30 сати, биће решавање КОМБИНОВАНОГ ТЕСТА ( који обухвата садржаје из наставних предмета Биологије, Географије, Историје, Физике, Хемије).

Ученици са собом носе ђачку књижицу. Израда теста траје 120 минута.

Подсећамо да је пробни завршни испит симулација завршног испита у коме ученици пролазе одређену процедуру и показују своје знање стечено осмогодишњим школовањем. Циљ овонедељног пробног испита је тренутна провера  знања ученика, која је, уједно, и показатељ, на чему треба додтно радити до завршног испита.

Свим ученицима желимо успешан рад на тесту!